З Днем Незалежності України

Дата: 21.08.2020 08:39

ВІТАННЯ З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

24 серпня 1991 року - історичний день, коли здійснилася заповітна мрія українців - мати власну державу та бути господарями на своїй родючій, багатій землі. Ця дата стала золотою сторінкою біографії молодої країни, початком її національного відродження, економічного зростання та культурного піднесення.

Перші кроки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - тестуванням на зрілість, терпіння, толерантність. Ми гідно пройшли цей іспит і стали єдиною нацією. Ми впевнені, що працелюбство кожного українця допоможе нам збудувати багату, розвинену державу.

Від щирого серця бажаємо Вам достатку, миру та щедрої долі. Нехай успіх супроводжує в усіх справах, а впевненість у кращому майбутньому окриляє на нові досягнення. Щасливої вам долі у рідній країні і Божого благославення. Хай процвітає наша рідна Україна!

З повагою відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму Великоплосківської сільської ради.