Конкурс патріотичної пісні

Дата: 21.08.2020 08:36

Шановні жителі громади! Відділ освіти, культури, молоді , спорту та туризму проводить конкурс патріотичної пісні до Дня Незалежності України.В конкурсі можуть приймати участь всі вікові категорії: 1 категорія з 6-12 років, 2 категорія з 13-18 років, 3 категорія з 19-35 років, 4 категорія з 36 років. Конкурс проводиться з 20.08.2020 по 20.09.2020 року в номінації "соло", "дует", "тріо". Умови конкурсу: 1) записати виконання пісні на відео; 2) прислати відео на електронну адресу b-ploskoe-culture@ukr.net, 3) мінусовка пісні повинна бути без бек-вокала.

Оцінювати буде професійне жюрі.  Переможці конкурсу будуть прослухані жюрі (звук наживо) і   будуть приймати участь у концертах після завершення карантину.

Відео виступи конкурсантів будуть розміщені на сторінках відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму в Facebook. Таланти громади, ми на вас чекаємо!