Успіх – це здатність крокувати від однієї невдачі до іншої, не втрачаючи ентузіазму

Дата: 07.08.2020 09:37

Кожна людина по різному проживає стресові ситуації. Навіть маючи професійний досвід, раптова ситуація вивільнення інколи просто ставить у глухий кут. Завдяки тристоронній співпраці «клієнт – служба зайнятості – роботодавець» вдалось працевлаштувати Валентину Миколаївну Бережну.

Валентина Миколаївна впродовж вісімнадцяти років успішно працювала методистом в секторі культури та туризму Великомихайлівської районної державної адміністрації, однак у січні 2020 року потрапила під скорочення та звернулась за послугами до Великомихайлівської  районної філії Одеського обласного центру зайнятості.  Запропонована вакансія художнього керівника в комунальному закладі «Центр культури і дозвілля Великомихайлівської селищної ради (ОТГ) зацікавила Валентину, - вже з 3 серпня вона офіційно приступила до роботи. Роботою задоволена, умовами праці теж, разом з тим вдячна фахівцям служби зайнятості за допомогу у працевлаштуванні.