ЗМІНИ ЩОДО ВИПЛАТИ ДОПОМОГИ НА ДІТЕЙ ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ-ПІДПРИЄМЦЯМ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ

Дата: 06.08.2020 12:50

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р.№641  «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з 01.09.2020 року буде завершено програму щодо виплати допомоги на дітей згідно Порядку виплати допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020№329»Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми».

Враховуюче зазначене, заяви про призначення допомоги на дітей, які будуть надходити після 31.08.2020, не приймаються для опрацювання та не виплачуються.