22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

Дата: 22.06.2020 16:36

Рівно о 4 годині ранку 22 червня 1941 року війна ввійшла в життя мільйонів українців. З того часу цю дату відмічають як день великої скорботи за тими, чиї життя стали її ціною.

1418 чорних днів і ночей йшов український народ шляхом війни, через труднощі і незгоди, втрати і страждання, йшов, не шкодуючи сил в ім’я Перемоги. Усе далі відходять сумнозвісні події Великої Вітчизняної війни. Ось уже 79 років пройшло від тієї страшної пам’ятної червневої пори, коли пролунали слова: війна, та в пам’яті людській вони залишаться назавжди. В червні ми вкотре повертаємось думками до подій, пережитих нашим народом у страшні дні початку війни.

22 червня  2020 року жителі Великоплосківської громади згадували про страшну біду українського народу. За роки війни загинуло 19 % населення нашої країни. В пам’ять про цих людей до пам’ятників і братських могил були покладені квіти, вінки представниками установ та організацій громади.