Крок за кроком йдемо до поставленої мети

Дата: 27.05.2020 09:34

Ще одна добра справа потрапила в скриню Великоплосківської сільської ради …

За травень  2020 року по всіх школах Великоплосківської громади: Великоплоськівському НВК, Слов’яносербському НВК, загальноосвiтній школі I-III ст. с.Тростянець, загальноосвiтній школі I-ІІ ст. с.Великоплоске  була проведена вогнезахисна обробка дерев'яних конструкцій  горищних приміщень. Не обробленим залишився  тільки  дах загальноосвiтньої школи I-II ст. с. Новосавицьке, там проводиться капітальний ремонт, після закінчення якого дах  школи с. Новосавицьке   також буде оброблений вогнезахисним розчином.

Чому необхідно виконувати обробку?

По перше – дерево, не самий міцний матеріал, який погано переносить вогневий вплив. Високі температури руйнують його структуру і призводять до швидкого поширення вогню. Спеціальна обробка матеріалу збільшує його стійкість при пожежі і дозволяє довше зберігати цілісність конструкцій.

По друге -  проведення обов'язкового захисту є вимогою Правил пожежної безпеки 01-03 п. 36.