Талановиті перлинки нашої громади.

Дата: 22.05.2020 11:33

Іванов Роман навчається у 5 класі Тростянецької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Він найменший син Віри Василівни Іванової. Роман успадкував від матері та батька найкращі риси їх характеру  - любов до людей, до прекрасного, працелюбність, прагнення багато знати, поповнювати свої знання систематично. Наполегливо йти до поставленої мети, ніколи ні зупинятися на півдорозі.

Роман вишиває ще змалку -  це у нього від матері. Його вишивки не раз представляли на різних мистецьких  виставках . Талановитий умілець постійно та систематично працює. У його доробку чимало прекрасних робіт. Ними захоплювалися новосавичан  на днях села, жителі райцентру та обласного центру.

Роман  у постійному творчому пошуку. Його роботи дарують людям радість  спілкування зі святом мистецтва! Щоденна сподвижницька праця Романа заслуговую на слова щирої вдячності  «Нехай здійсняться всі його мрії, а життя буду світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення», - бажають земляку односельці.

Перша вишивка «Курчатко» 2016 рік.

Приймав участь у шкільних, районних, міжрайонних та обласних конкурсах.

У 2017 році був переможцем районних конкурсів «Щедрість рідної землі» та «Знай і люби свій край» та представляв свої роботи на районному фестивалі- конкурсі в м. Одеса від Великомихайлівського БДЮТ.

У 2018 році учасник районному фестивалю майстрів народної творчості «Мистецька скарбничка рідного краю» в селі Тростянець.

В районної виставці декоративно – ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» - посів перше місце.

У  2019 році учасник обласного конкурсу на здобуття обласної премії ім. Р. Палецького.

Учасник районного фестивалю  - виставка майстрів народної творчості «Мистецька скарбничка рідного краю» село Цебриківо.

Учасник міжрайонної виставки «Етно – фестиваль» в Кодимському районі село Івашків.

Є постійним учасником районних виставок до дня вишиванки та Дня Незалежності.

Неодноразово потрапляв на шпальти районної газети.