Безцінна моя матуся! Я поруч кожну мить. Люблю тебе моя рідна.

Дата: 20.05.2020 09:52

Мати. Мама. Матуся. Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово. Воно про найближчу, найдобрішу, найкрасивішу і наймилішу людину у світі. Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах, материнська ласка гріє нас все життя аж до старості.

Матір віддавна вважають символом берегині родини.
День матері святкується у світі 10 травня, в Україні
- традиційно у другу неділю травня. У цей день заведено вітати своїх неньок і дякувати їм за подароване життя й теплу підтримку. У цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

Колектив Великоплосківського НВК активно долучився до святкування Дня матері. Класні керівники провели дистанційно виховні години, учні малювали малюнки,  створювали плакати для своїх мам від усієї родини, створювали відео з найкращими привітаннями та побажаннями. Бібліотекар школи Гребенщікова Н.І. оформила виставку з віршами та розповідями про матусь. Любов до мами безмежна. Щастя, здоровя Вам, любі матері!

Завжди цінувався подарунок, зроблений своїми руками. Лагідне, любляче серце матусі заслуговує найкращого в житті подарунка – уваги і синівської та дочірньої любові. Скільки тепла і любові до матусі виражено в роботах учнів Тростянецької ЗОШ Цукановой Христини та Іванова Романа. Скільки лагідних слів містять вітальні листівки…

Мама! Милая ! Дорогая!

Я так нежно  тебя люблю.

Ты мне, мамочка,  жизнь подарила!

Солнце, землю, цветы, весну!

Теплых глаз твоих огонечек

Мне вселяет веру в себя.

Твои руки теплом согревают.

Твое сердце - нежнее цветка!

Если трудно мне - ты поможешь.

Ты мой преданный, верный друг!

Своей мудростью - обнадежишь.

Скажешь тихо: «Иди вперед!

Можешь падать – я руку подставлю.

Можешь плакать – я слезы утру».

Мама, мамочка! Будь здорова!

Я так сильно тебя люблю!

В те минуты, когда ты рядом,

Так  тепло, так светло с тобой.

Не старей, дорогая, не надо!

Пусть болезни пройдут стороной.

В этот праздник светлый весенний

Я поздравить спешу любя!

Будь всегда молодой и красивой!

Пусть Господь бережет  тебя!

Цуканова Христина с.Тростянець

Квіточки материнської любові Пасилова Карина та Шостак Дар’я учениці 5 класу Новосавицької   ЗОШ І-ІІ ст. артистично і творчо продекламували вірші про маму. Зростайте на радість і любов майбутні перлинки художнього слова.

Крила матері

Мати дала нам крила,

Щоб любили світлий час.

На щастя нас родила.

Для життя зростила нас.

Серцем її любити

Та знайти стежку свою

Для неї нам тут жити

Люблю я матір мою

Їй віддам без жалю

Розум свій, душу, силу

Душею маму люблю

Вона дала нам крила.

Гасилова Карина с. Новосавицьке

Дуже креативно і творчо святкували день матері учні Слов’яносербського НВК. Вони разом з вчителями підготували проект «авторські вірші про маму». Наші маленькі перлини до вашої уваги.