Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Безкоштовне отримання емоційної підтримки, психологічної допомоги та онлайн навчання під час карантину, спричиненого пандемією коронавірусу

Дата: 18.05.2020 10:10
Кількість переглядів: 541

В Україні працює Віртуальна платформа емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19 (https://moncenter.eduhub.in.ua/).

Фото без опису

В рамках цього проєкту кожен українець має можливість безкоштовно отримати індивідуальні консультації від сертифікованих психологів та тренерів-практиків з емоційного інтелекту Освітнього Хабу міста Києва, які дозволять зберегти та зміцнити позитивний та психологічний стан людей протягом всього часу дії карантину, а також навчатись онлайн м'яким навичкам (soft skills  - це навички, яким зазвичай не навчають в школі та університеті, але вони за даними міжнародних досліджень складають до 80% успішності людини: комунікабельність, лідерські навички, вміння працювати в команді, критичне мислення, тайм-менеджмент, стресостійкість тощо; вони потрібні кожному, незважаючи на вік та професію).

Як показав досвід Китаю, під час довгострокової дії вимушених обмежень, спричинених пандемією коронавірусу, різко погіршується психологічний стан людей, що призводить до значного збільшення кількості розлучень, нервових зривів, суїцидів тощо.

 Всесвітня організація охорони здоров'я також публічно попередила про можливі серйозні  зміни психологічного здоров'я людей на всій планеті. 

Нажаль, свіжі результати соціологічного дослідження, проведеного групою «Рейтинг» свідчать, що серед українців також зростає рівень тривожності.

Зважаючи на це, з метою дії на упередження, даний проєкт надає можливість людям безкоштовно отримувати: позитивні емоції, психологічну підтримку та корисні знання під час вимушеного перебування на карантині «в чотирьох стінах». В цьому і полягає місія Віртуальної платформи емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19.

 

 


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень