ШАНОВНІ  КЛІЄНТИ!

Дата: 19.03.2020 10:05

Про намір отримувати послуги служби зайнятості необхідно залишити ПОВІДОМЛЕННЯ (зразок додається)

та КОПІЇ наступних документів:

• паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

• довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

• трудова книжка (цивільно-правовий договір, який підтверджує припинення останнього виду діяльності),

• документ про освіту.

Зазначені копії документів мають бути завірені особистим підписом за формою: «Згідно з оригіналом. Підпис, прізвище та ініціали особи».

Вказаний пакет документів надсилати за електронною адресою:

v-mih@od.dcz.gov.ua або залишати у скриньці для кореспонденції.

Після опрацювання поданих документів з Вами буде встановлений електронний або телефонний зв'язок.

ОБОВ'ЯЗКОВО зазначайте свої ТЕЛЕФОНИ!!!!

Інформацію можна отримати за телефонами

(04859)2-13-50, (04859)2-16-56.

Попереджаємо про кримінальну відповідальність за підроблення документів відповідно до статті 358 Кримінального кодексу України.

Часи прийому документів: понеділок-четвер – з 8.00 до 16.00

п'ятниця – з 8.00 до 13.00.

Директору

Великомихайлівської районної філії

Одеського обласного центру зайнятості

Дикуненко А.М.

гр._________________________________

(ПІБ безробітного)

(Контактний телефон)

Повідомлення

Повідомляю про мій особистий намір здійснювати пошук роботи за сприяння служби зайнятості.

Інформацію про варіанти роботи, які відповідають моїй освіті та досвіду роботи згідно поданих документів, прошу повідомляти за вказаним номером телефону.

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» поінформований про обробку моїх персональних даних з метою здійснення верифікації та моніторингу достовірності інформації поданої мною.

____   _______20___р.       ________________        ___________________

(підпис заявника)                                                   (прізвище, ініціали)

____  ________20__ року ___________

(підпис)