ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ШУКАЧІВ РОБОТИ

Дата: 17.03.2020 10:02

щодо реєстрації в «Електронному кабінеті безробітного» (ЕКШ)

«Електронним кабінетом безробітного» можуть скористатися  зареєстровані безробітні, шукачі роботи, зайняті особи.

Тут можна створити власне резюме, знайти підходящу роботу, ознайомитись з інформацією про тимчасову занятість, дізнатися про можливість професійного навчання, скористатися сервісами профорієнтаційної платформи, переглянути відповідну чинну законодавчу базу, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю. Користувач персонального кабінету може дистанційно переглянути дані про заплановані та фактичні відвідування центру зайнятості, дізнатися про заходи та записатися на  них.

Такий ресурс доступний не лише з комп’ютера, й з мобільного телефону на базі програмного забезпечення Android та Applе.

Скористатись сервісами можна за посиланням https://www.dcz.gov.ua

Обробка персональних даних осіб, які шукають роботу, здійснюється центром зайнятості з урахуванням вимог Законів України «Про захист персональних даних» і «Про інформацію».