Великоплосківська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування

Дата: 02.03.2020 16:25

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. № 169 та з метою забезпечення конституційного  права  рівного доступу громадян до служби в органах місцевого самоврядування оголошується конкурс на вакантні посади:

- начальника відділу з питань земельних ресурсів, та охорони навколишнього  природного середовища  - 1 штатна  одиниця;

- головного  спеціаліста  відділу у справах дітей, сім’ї, молоді  та соціального захисту населення -  1 штатна одиниця;

- головного спеціаліста – юриста – 1 штатна одиниця.

Вимоги до кандидатів:

1. Вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня, бакалавра,  магістра, спеціаліста.
  2. Знання Конституції України; законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та "Про засади запобігання і протидії корупції", нормативних документів, що стосуються державної служби та діяльності відповідного органу виконавчої влади; постанов, розпоряджень, інших нормативно-правових актів, що регулюють розвиток відповідної сфери управління; практику застосування законодавства з питань, що належать до компетенції підрозділу.
  3. Вільне володіння державною мовою.
  4. Впевнене володіння основними принципами роботи на комп'ютері та відповідними програмними засобами.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

- заява про участь в конкурсі;

- заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;

- автобіографія;

- 2 фотокартки розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копія документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації  про оголошення конкурсу на офіційному веб-сайті Великоплосківської  сільської ради.

Термін подання заяв до 02.04.2020 року.

Додаткова інформація за тел.(04859) 2-81-44 або за адресою: вул. Центральна, 121, с.Великоплоске  Великомихайлівського району Одеської області.