Великоплоскiвський НВК вiдзначив День Соборності України

Дата: 22.01.2020 05:39

Великоплосківський НВК долучився до відзначення Дня Соборності України. Педагог-організатор Єгорова О.В. провела виховний захід для 4, 5,6 класів «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг» . Виготовили жовто-блакитФото без описуа створили ланцюгу єдності біля школи.

Вчитель малювання Карпова І.І. оформила виставку малюнків « Ми за єдину країну!»
  Класні керівники провели виховні години в 5-11 класах.
  Бібліотекар школи Гребенщикова Н.І. провела книжкова виставку на тему: « Соборна Україна – вільна та незалежна» та бібліотечний урок « Єдина Україна» в 2 класі.
  Також педагогом - організатором в 9 класі була проведена акція « День Соборності та Свободи України»
  Учні 8 класу переглянули відеофільм та презентацію « Нехай не розмежованою залишиться навіки»