Безкоштовне оздоровлення своїх дітей

Дата: 03.10.2019 12:04

Дорогі батьки дітей, які потребують особливої уваги та підтримки у вас є унікальна можливість безкоштовно оздоровити своїх дітей у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» м. Одеса та у державному підприємстві «Міжнародний дитячий центр «Артек»  за адресою : м. Київ, Пуща-Водиця, 14-лінія.

Ознайомлюємо Вас більш детально з переліком категорій дітей, які можуть бути направлені на оздоровлення за кошти державного бюджету:

• діти-сироти;
  • діти позбавлені батьківського піклування;
  • діти з інвалідністю, здатні до самообслуговування (за відсутності медичних протипоказань);
  • рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї;
  • діти, взяті на облік службами у справах дітей як такими, що перебувають у складних життєвих обставинах;
  • діти із малозабезпечених сімей, які відповідно до законодавства одержують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям;
  • діти із багатодітних сімей.

Бажаючим замовити путівки та за детальною інформацією пропонуємо звертатись до головного спеціаліста сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Великомихайлівської районної державної адміністрації за тел. 050-957-27-99 ( Воронцова Оксана Миколаївна).

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)