Одещина у серпні освідчилася в любові до меду

Дата: 30.08.2019 15:46

Два райони Одеської області провели 17 серпня медові фестивалі.

Фото без описуМальовничо і людно було цього дня у місті Роздільна та в селі Ясинове Перша Любашівського району.

Зокрема, у міському парку Роздільної цього дня відбувся другий відкритий медовий фестиваль “Спас іде – гостей веде”, участь в якому взяли пасічники міста та сіл Роздільнянського та Великомихайлівського районів, представники закладів культури, освіти району, гості з інших районів. Жвава торгівля медом та продукцією з його використанням була розгорнута обабіч паркової алеї.

В свою чергу в селі Ясенове Перше вперше проведено районний фестиваль в Етно-ЕкоАгросадибі "Медові роси". Тут пригощали не лише медом.

Відвідувачі фестивалю мали змогу визначити кращих у конкурсах «Найсмачніша юшка», «Колоритні варенички», «Диво вареник», композицій з овочів та фруктів «Дари літа» та оцінити святково оформлені намети сільських округів Зеленогірської ОТГ та сільських рад села Бобрик і села Кричунове, майстрів народно-прикладного мистецтва, бджолярів.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)