На Одещині завершуються жнива

Дата: 23.08.2019 15:43

23 райони з 24 на Одещині завершили жнива.

Зокрема, жнива завершили сільгосппідприємства Арцизького, Балтського, Березівського, Білгород-Дністровського, Біляївського, Болградського, Іванівського, Ізмаїльського, Кілійського, Кодимського, Лиманського, Любашівського, Миколаївського, Овідіопольського, Роздільнянського, Савранського, Саратського, Татарбунарського, Тарутинського, Ренійського, Великомихайлівського, Окнянського, Захарівського та Ширяївського районів.

Найвища врожайність ранніх зернових та зернобобових культур у господарствах Кодимського району 48,1 ц/га, Окнянського 42,9 ц/га та Савранського району 42,2 ц/га. Низька врожайність у господарствах Ренійського району – 15,9 ц/га, Ізмаїльського району – 18,5 ц/га, Кілійського та Болградського районів 20,8 ц/га, що пояснюється тривалою посушливою погодою в південній частині області. Зазначені райони завершили збирання врожаю. Наряду із збиранням ранніх зернових та зернобобових культур завершені жнива на посівах озимого ріпаку. Зазначена культура зібрана на 187,2 тис.га, урожайність ріпаку становить 18,3 ц/га.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)