Дитячий садок

День авіації та космонавтики

На занятті з художньо-продуктивної діяльності, присвяченому Всесвітньому дню космонавтики, познайомили дітей з першим космонавтом, який полетів у космос, збагачували знання дітей про космос, планету Земля та планети Сонячної системи,  виготовили аплікацію «Космічна ракета».

15:24 12.04.2021

Заняття з ознайомлення із соціумом «Вогонь- друг чи ворог?»

На занятті знайомили дітей з правилами пожежної безпеки; з вогнем і його властивостями; вчили бачити, що вогонь може бути злим і добрим, що він може приносити користь і шкоду; закріпили знання дітей про небезпечні ситуації, причини виникнення пожежі; виховували старанність, зосередженість,  потребу в турботі про свою безпеку та самостійність.

16:51 09.04.2021

День здоров'я

До дня здоров'я з вихованцями були проведені такі заходи  :

15:41 07.04.2021

День дитячої книги

У міжнародний день дитячої книги  діти залюбки гортали сторінки улюблених книг, пригадали улюблені казки та казкових героїв.

15:15 02.04.2021