Дитячий садок

Новорічна розвага "У пошуках подарунків"

Для кожної дитини Новорічне свято - це казка, подарунки та незабутні враження. Для вихованців гімназії була проведена розвага "У пошуках подарунків". Малята з великим задоволенням водили хороводи, таночки, розказували вірші, співали пісні та були учасниками цікавих конкурсів.

22:26 29.12.2023

Казкова пора року

Малята з нетерпінням чекали на чарівну, надзвичайно казкову пору року - зиму.

21:28 11.12.2023

Осіння фантазія

Осінь - чарівна пора року, яка заворожує всіх своєю красою, різнобарвністю та неповторністю. І тому й не дивно, що саме ця золота пора зі стиглими плодами та різнобарвним листям, найбільше спонукає до творчості і фантазії.

18:29 29.10.2023

Нетрадиційна техніка малювання "Осіннє дерево"

Малювання нетрадиційними техніками допомагає прищепити любов до зображувального мистецтва та викликає цікавість до малювання, бажання малювати ще більше. Нетрадиційні техніки малювання викликають у дітей безліч позитивних емоцій, відкривають можливості використовувати добре знайомі їм предмети в якості художніх матеріалів.

19:26 27.10.2023

Гарбузовий день

Вихованці провели дуже цікавий гарбузовий день. Діти із задоволенням слухали пісню"Ходить гарбуз по городу";  дізналися про користь гарбуза , виготовили оригамі "Гарбуз" та  розмальовували велику ягоду.

20:42 26.10.2023

Від зернинки до хлібинки

Сьогодні відзначається Всесвітній день хліба. З вихованцями дитячого садка було проведено заняття на тему "Від зернинки до хлібинки". На занятті діти засвоїли, що до хліба потрібно ставитися з повагою, берегти хліб та шанобливо ставитися до праці людей, які вирощують хліб. А також із задоволенням  виготовили аплікацію "Пшеничний колосок".

18:49 16.10.2023

Дружні веселі старти

Сьогодні вихованці дитячого садка тренували спритність, розвивали швидкість, вчилися взаємодіяти в команді, зміцнювали своє здоров'я та розважалися під час спортивної розваги "Дружні веселі старти".

16:26 19.09.2023

Весняна квітка

Весняні деньки ще бувають прохолодними, але кожен вже відчуває наближення тепла, сонечка і швидкого розквіту квітів. Сьогодні на занятті з художньо-продуктивного образотворення діти створювали аплікацію "Весняна квітка".

16:00 31.03.2023

Прощавай, дитячий садок!

Дитячий садок – це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий  сміх та любов.

15:35 18.06.2021

День авіації та космонавтики

На занятті з художньо-продуктивної діяльності, присвяченому Всесвітньому дню космонавтики, познайомили дітей з першим космонавтом, який полетів у космос, збагачували знання дітей про космос, планету Земля та планети Сонячної системи,  виготовили аплікацію «Космічна ракета».

15:24 12.04.2021