Демографічні, міграційні та мобілізаційні питання

Уряд затвердив новий порядок військового обліку

Відповідно до нових правил, відтепер військовий облік поділятиметься на загальний та спеціальний. На загальному перебуватимуть ті військовозобовʼязані, які не мають броні. Спеціальному обліку підлягатимуть ті, хто отримав бронь.

08:05 30.01.2023

Організовано доставку юнаків до призивної дільниці

18 січня 2023 року Великоплосківською сільською радою організовано доставку юнаків 2006 року народження до призивної дільниці (ІІ відділ Роздільнянського РТЦК та СП) для проходження медичної комісії та отримання приписного свідоцтва.

10:26 20.01.2023

Зустріч сільського голови з юнаками

12 січня 2022 року о 14:00 відбулась зустріч сільського голови Івана БАТУРІНА з юнаками 2006 року народження. На зустрічі також був присутній головний спеціаліст з демографічних, міграційних та мобілізаційних питань. В ході розмови юнакам було доведено наскільки важливою є приписка до призивних дільниць та своєчасне отримання військово-облікових документів.

16:46 12.01.2023