День Батька!!!!

В Україні 16 червня відзначають день батька. У час війни особливо хочеться подякувати нашим татам за щоденну турботу, ніжність і захист. І показати, як сильно ми цінуємо та любимо їх.

08:00 16.06.2024

Діти навчаються безпечної поведінки в мобільних класах

На початку червня місяця 2024 року до Великоплосківської сільської ради завітали співробітники ДСНС України з мобільним класом безпеки та провели інформаційно – просвітницьку роботу, основні теми якої – мінна і пожежна безпека, безпечна поведінка вдома, правила поведінки на дорозі, правила поведінки на воді, правила поводження зі свічками та опалювальними приладами, кібербезпека тощо.

10:23 14.06.2024

Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

З 26 лютого по 17 травня 2024 року Одеським обласним гуманітарним  центром позашкільної освіти та виховання проводився обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»  дистанційно.

08:16 14.06.2024

Служба у справах дітей на профілактичному рейді «Дитина в сім’ї»

З 03 червня по 07 червня 2024 року з метою забезпечення державної політики захисту та соціальної підтримки дітей пільгових категорій Службою у справах дітей сільської ради, представниками комісії з питань захисту прав дітей, старостів старостинських округів, лікаря та в.о. директора КНП «Центр первинної медико - санітарної допомоги» Великоплосківської сільської ради проведено профілактичні рейди на території Слов’яносербського старостинського округу та с. Великоплоске.

10:53 07.06.2024

Засідання Комісії з питань захисту прав дітей Великоплосківської сільської ради

05.06.2024 року відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини Великоплосківської сільської ради за участю секретаря Великоплосківської сільської ради, працівників Служби у справах дітей, директора Великоплосківського ОЗО – ліцею, психолога Великоплосківського ОЗО – ліцею, начальника відділу сім’ї, молоді та соціального захисту населення та в.о. директора КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Великоплосківської сільської ради».

15:33 05.06.2024