Дата: від до Скинути

8 травня в Україні, так само як у світі, відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни. Пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старим – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Учні школи долучилися до відзначення Дня пам'яті та примирення . У 5,8 класах( кл.керівники Знакован І.І. , Полякова З.Л.)пройшли виховні години , присвячені перемозі над нацизмом.

09:48 08.05.2024

8 травня, в День пам’яті та перемоги.

8 травня, в День пам’яті та перемоги, Україна вшановує кожного, хто боровся з нацизмом, а також пам’ять мирних цивільних людей, які загинули або постраждали від бойових дій та окупації їхніх міст і сіл, дітей війни, примусових робітників.

09:42 08.05.2024