Діяльність

Книжкова виставка "Тих днів у пам'яті не стерти і сьогодні"

8 травня в Україні - День пам'яті та примирення. Важлива дата, яка була створена для вшанування всіх тих, хто загинув під час Другої світової війни 1939-1945 років. У Новосавицькій бібліоттеці-філії діє книжкова виставка "Тих днів у пам'яті не стерти і сьогодні" та тематична "Коли ми пам'ятаємо ми перемагаємо".

14:11 08.05.2023

Свято "Посвята першокласників у читачі"

У Новосавицькій бібліотеці-філії відбулося свято "Посвята першокласників у читачі". Під час заходу бібліотека,  Л.В. Скавронік, познайомила  дітей з бібліотекою, провела огляд літератури, діти розгадували загадки, обговорювали свої улюблені казочки.Посвята в читачі стала для молодших школярів незабутнім першим кроком до самостійного читання, до нових зустрічей з цікавими книжками. Лариса Василівна побажала  дітям  бути активними читачами  бібліотеки, берегти книги і підручники, охайно з ними поводитися і все життя не розлучатися з дорогим другом – книгою.

12:48 05.05.2023