Діяльність

Я читаю Кобзаря

З нагоди  відзначення  210-ї річниці від дня народження  світоча  української культури, генеального поета, художника, мислителя Тараса Григоровича Шевченка. У Новосавицькій бібліотеці  оформлена книжкова виставка "Свою Україну любіть", поетичні читання "Я читаю Кобзаря".

15:47 07.03.2024

Новосавицька бібліотека долучилась до III Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка "Майбутнє   планети  у наших руках" за тематичним напрямком "Вплив війни на природу  України."

16:45 06.03.2024

Янголятка в пам'ять о загиблих

До дня вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, Новосавицька бібліотека та будинок культури провели інформаційну годину та зробили янголят. Янголята, як символи пам'яті слугують потужним нагадуванням про цінність життя та важливість боротьби за свої права і свободи.

15:12 20.02.2024