На передовій культурного фронту: підсумки і перспективи діяльності публічних бібліотек Одеського регіону обласний онлайн семінар-нарада 17 квітня 2025 року (10:00 – 14:00)
«Новий рівень бібліотечної справи Одещини: стратегічний підхід до розвитку»
Амельченко Ю. С., директор Комунальної установи «Одеська обласна універсальна наукова бібліотека імені М.С. Грушевського»
«Бібліотеки області – юнацтву та молоді»
Благодар К.І., завідувачка науково-методичного відділу Комунальної установи «Одеська обласна бібліотека для юнацтва»
«Підсумки діяльності бібліотек регіону за 2024 рік у світі статистики»
Маловік Н.П., завідувач науково-методичного відділу Комунальної установи «Одеська обласна універсальна наукова бібліотека імені М.С. Грушевського»
«Хаби цифрової освіти в бібліотеках Одеської області: від створення до зміцнення спроможності»
Булгакова О.А., заступник директора з наукової роботи Комунальної установи «Одеська обласна універсальна наукова бібліотека імені М.С. Грушевського»
«Всеукраїнська програма ментального здоров'я «Ти як?» та Національна стратегія зі створення безбар'єрного простору в Україні «Без бар'єрів»: реалізація в публічних бібліотеках регіону та звітність»
Попова О.Л., завідувач відділу інформації з питань культури та зав’язків з громадськістю Комунальної установи «Одеська обласна універсальна наукова бібліотека імені М.С. Грушевського»
«Закупівля книжок для місцевих бібліотек у 2024 році та плани на 2025 рік: За підсумками опитування Українського інституту книги територіальних громад України»
Дубінчак Н.Г., головний бібліотекар науково-методичного відділу Комунальної установи «Одеська обласна універсальна наукова бібліотека імені М.С. Грушевського»
«Бібліотека – культурно-освітній та соціальний хаб для мешканців громади: з досвіду КЗ «Балтська публічна бібліотека» Балтської міської ради».
Бурбела О. М., директор Комунального закладу «Балтська публічна бібліотека» Балтської міської ради
«Форми організації мережі публічних бібліотек в територіальних громадах регіону: проблеми, досягнення і перспективи в умовах сьогодення»
«Публічна бібліотека з філіями як дієва форма організації мережі». З досвіду роботи.
Стоянова Т.І., директор КЗ «Публічна бібліотека Татарбунарської міської ради»
«Публічні бібліотеки у складі ЦБС: досвід + новації». З досвіду роботи.
Діденко Г.П., директор Тарутинської ЦБС Тарутинської селищної ради
Публічні бібліотеки у складі Центрів дозвілля: особливості роботи. З досвіду роботи
КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» Степанівської сільської ради
Публічні бібліотеки у складі центрів культурних послуг: перші підсумки. З досвіду роботи Авангардівського центру культурних послуг
Публічні бібліотеки як окремі культурні заклади: проблеми і перспективи. З досвіду роботи.
Хіміч Є.П., спеціаліст І категорії з бібліотечної справи відділу культури, туризму, молоді та спорту Бородінської селищної ради
Барон А.Ю., спеціаліст відділу освіти, культури, туризму та культурної спадщини, молоді та спорту Чорноморської селищної ради