Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Підсумки першого тижня декади педагогічної майстерності в закладах освіти громади

Дата: 21.02.2025 17:43
Кількість переглядів: 168

Фото без опису

На виконання плану роботи відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради розпочато   декаду педагогічної майстерності вчителів закладів освіти громади.  Основна мета проведення декади – це розвиток ініціативи та творчого пошуку педагогічних знахідок, демонстрування та обмін перспективним педагогічним досвідом, секретами власної педагогічної майстерності, упровадження у практичну діяльність передового педагогічного досвіду і організація обміну досвідом роботи реалізація основних положень Концепції Нової української школи.

В декаді педмайстерності приймають  участь вчителі, які атестуються у 2024/2025 навчальному році та вчителі, які мають педагогічний досвід в нових технологіях щодо реалізації основних положень Концепції НУШ .

На першому тижні декади педагогічної майстерності освітяни другого та третього рівня НРК Великоплосківського ОЗО-ліцею демонстрували свої педагогічні знахідки та цікавинки, які допомагають в сучасній школі активно долучити учнів до учбового процесу та розвивати творчі підходи до розв’язування поставленої мети. При фронтальній формі роботи для актуалізації опорних знань використовуються такі технології:  «Вузлики», «Мікрофон», «Мозковий штурм», «Навчаючи - учусь», «Вилучи зайве». При вивчення нового матеріалу активно використовуються інтерактивні технології, шо дозволяє створити візуалізацію основних понять нового матеріалу.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Сучасний урок - це урок, на якому вчитель вміло використовує усі можливості для розвитку особистості учня, активного розумового росту, глибокого і свідомого засвоєння знань для формування його моральних основ і використання їх на практиці. Практичні навички на уроках «Захисту України» допомагають учням набувати вмінь, які необхідні в реаліях сьогодення: надання першої медичної допомоги при різних складних ситуаціях.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Реалізацію основних положень Концепції НУШ продемонстрували вчителі Слов’яносербської гімназії, які атестуються у цьому навчальному році. Такі складові урока: психологічна підтримка, налаштування на урок, рефлексія, самооцінювання, розв’язування проблемної ситуації  є обов’язковими для сучасного учбового процесу. Учні гімназії активно сприймають нові технології і використовують на уроці. Вчителі-філологи професійно демонструють педагогічну майстерність і нові підходи у навчанні: дослідницький метод вивчення нового матеріалу, портфоліо кожної частини мови, нова таблиця самооцінювання, нові інтерактивні вправи.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Найбільшу зацікавленість здобувачі освіти виявляють до практичних задач предметів природничого напрямку. Дослідницький метод вивчення нового матеріалу допомагає учням усвідомити основні правила та закони. Віртуальна лабораторія за допомогою програми Worolwoll надає учням змогу експериментувати та дослідити цікаві явища природи.  Складання електричного кола, перетворення механічної енергії в електричну та навпаки  за допомогою наявного лабораторного приладдя надає відчуття школярам справжніх дослідників природничих законів.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

До декади педагогічної майстерності приєднались вчителі Новосавицької гімназії. Вони підводять підсумки своєї діяльності за 5 років плідної роботи. Доступність, креативність, сучасність – основні тенденції педагогічної діяльності. Робота з додатками практичних програм за допомогою телефону надає можливість оцінити та перевірити знання учнів за декілька хвилин. Інтерактивні технології допомагають відпрацювати  основні правила і застосувати на практиці.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

Фото без опису

На першомі місці сучасного уроку є фізичний розвиток дитини. Вчителі фізичної культури докладають багато зусиль щодо компетентного набору фізичних вправ для кожної вікової категорії учнів. Основна мета уроку: формування здоров'язберігаючої поведінки учнів засобами спортивної гри, сприяння розвитку координації руху, спритності, швидкості та швидкістно-силової витривалості, сприяння вихованню морально-вольових якостей.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Уроки педагогів закладів освіти нашої громади показали, що сучасний урок – урок демократичний. Він проводиться не для учнів, а разом з ними. Сучасний урок – це, перш за все, урок, на якому створено реальні умови для інтелектуального,соціального, морального становлення особистості учня, що дозволяє досягти високих результатів за визначеними метою та завданнями. На сучасному уроці немає місця нудьзі, страху і злості від безсилля, на сучасному уроці панує атмосфера інтересу, довіри і співробітництва, на сучасному уроці є місце кожній дитині, тому що сучасний урок – запорука його успіху в майбутньому!

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь