Великоплосківська громада
Одеська область, Роздільнянський район

Книга, як почуття – даруєш комусь, а тепло на душі тобі!

Дата: 14.02.2025 14:29
Кількість переглядів: 138

Фото без опису

  14 лютого – Міжнародний день дарування книг. Це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур, спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек. 

   Книга – один із найцінніших винаходів людства, вона сіє правду, добро, любов. Книга здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником. У гарній книзі можна знайти однодумців, з книгою можна гарно провести вечір, не почуватися одиноким.

   Вже не перший рік учні Великоплосківського ОЗО – ліцею долучаються до акції «Подаруй бібліотеці книгу» та подарують чимало цікавої, потрібної літератури для КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради». Передати в дар бібліотеці – значить подарувати книзі друге життя і справжнє задоволення багатьом читачам на довгі роки.

   Приєднуйтесь до кола наших друзів, які подарували книги для читачів шкільної бібліотеки!

Не втомлюйтесь робити добро!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь