Як приборкати гнів?

Дата: 14.10.2024 09:00

Возможно, это зарисовка (текст)

Просто нагадуємо, що гніватися — це нормально, особливо в часи війни ❤️‍🩹

Сьогодні багато з нас стикаються з емоціями, які можуть бути важкими. У часи, коли ми живемо в надзвичайно стресових умовах, важливо зрозуміти, що відчувати гнів — це нормально, і його можна приборкати.

Як ти справляєшся зі своїм гнівом? Пиши в коментарях, яка порада з каруселі найбільше резонує зараз.

Возможно, это изображение текст

Возможно, это графический образ (текст)

Возможно, это изображение кружево и текст «Творчисть Малювання, музика, пиСЬМо Ц. заняття не просто в.двол.каЮтЬ нас в.д негативних думок, a навпаки, допомагають визализувати ваш емоц.й, роблячи ix б.льш зрозумилими. Коли ми починаемо бачити та в.дчувати CBOİ емоц. на папери чи через музику, вони втрачають свою силу. В.зуал.зация емоц.й € одним З. способ.в субл.мац.й, який дозволяе прожити Цί почуття та вивильнитись в.д них ти як? Сπίв Дίя»

Возможно, это зарисовка (один или несколько человек и текст)