Краєзнавча година "Колиска роду - українська хата"

Дата: 09.10.2024 12:35

До Дня села Слов'яносербка працівники будинку культури та бібліотеки провели краєзнавчу годину ''Колиска роду - українська хата''.

Фото без описуФото без описуСеляни завжди з великою любов'ю ставилися до хати, адже вважали її не лише дахом над головою, а й колискою свого роду, що зберігає старовинні традиції. Як і в давні часи, на чільному місці в музейній кімнаті розміщено піч-годувальницю. Вона – центр житла, його душа. Де тепло – там і добро, і достаток, і злагода. Поряд із піччю – рогачі, коцюба, хлібна лопата,, стіл, покуть із образами у вишитому рушникові, ліжко. Є в нас глиняні глечики та горщики, макітра, макогін, праска, дерев'яні ложки, скриня,  а у скрині вишиті рушники та різнобарвні платки.
Наша мета – зберегти пам'ять про покоління, оскільки не знаючи минулого, не можна будувати майбутнє.

Ласкаво просимо до нашого музею!