З нагоди Дня працівників освіти відзначили колективи закладів освіти громади

Дата: 06.10.2024 09:21

День працівників освіти – свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, кому ми зобов’язані своїм життєвим і професійними перемогами.

Сьогодні ми маємо всі підстави пишатися нашими досягненнями в освіті. Професійні здобутки педагогів, якісна підготовка випускників шкіл, перемоги учнів та вихованців на олімпіадах і конкурсах – все це свідчить про те, що освіта в  Великоплосківській громаді  постійно підвищує свої якісні показники. Велика вдячність і шана Вам за гуманну і благородну справу – виховання підростаючого покоління. Ви завжди були і залишаєтесь  головним світочем  у житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань.

Щороку наша освітянська родина поповнюється молодими кадрами, які з вдячністю використовують досвід ветеранів-педагогів, а також впроваджують сучасні інноваційні технології. Привітати всіх педагогічних працівників завітав сільський голова БАТУРІН Іван Максимович, начальник Відділу освіту, культури, молоді, спорту та туризму Великоплосківської сільської ради ЯРОЧКІН Володимир Юрійович та головний спеціаліст Відділу ТРУХАНОВА Ірина Павлівна. Згідно наказу відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму  «Про нагородження працівників закладів освіти Великоплосківської сільскої ради» від 02.10.2024 №45-ОД  Грамотою відділу освіти нагороджено педагогічні колективи Великоплосківського ОЗО-ліцею, Тростянецької гімназії, Слов’яносербської гімназії, Новосавицької гімназії.

Освітній процес допомагають здійснювати завгоспи і кухарі, лаборанти і секретарі, бібліотекарі і бухгалтери, помічники вихователів і обслуговуючий персонал. Дякую, шановні колеги, за Вашу вірність і відданість обраній справі, невтомну працю.

Шановні освітяни! Бажаю, щоб доброта Ваших сердець ніколи не вичерпувалась, а радість від успіхів учнів, вихованців щодня тільки множилась. Нехай завжди Вас зігріває пошана ваших вихованців та їхніх батьків. Творчого натхнення, міцного здоров’я, добра і злагоди і нехай Вам вдаються найсміливіші задуми!