Міжнародний день людей похилого віку.

Дата: 27.09.2024 13:01

Другий місяць осені починається з особливої дати.  1 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку.  Цей день – можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Вже стало доброю традицією в Слов'яносербському будинку культури та бібліотеці проводити заходи для літніх людей.

До цієї дати  провели літературно- музичний вечір ''Мудрі та багаті літами''. Присутні поділилися своїми спогадами про минуле, згадали про наші звичаї та обряди, співали пісні своєї молодості та слухали гуморески.

Вже стало традиційно гостей пригощати чаєм та смачною юшкою.
Працівники  будинку культури та бібліотеки вітають всіх з Міжнародним днем людей похилого віку! Бажаємо міцного здоров’я, щасливої долі, довголіття, віри в краще майбутнє!