Вклоняюсь тобі, моє рідне Великоплоске!

Дата: 26.09.2024 17:00

У цьому році ми  відзначаємо  202 річницю з дня його заснування!

Сумно і боляче думати про те, які причини стали на заваді нашим традиціям, мріям, святам та повсякденному життю. Але не дивлячись  на це, я вітаю  всіх зі святом! Цей день нагадує нам про нашу спільну історію, здобутки, традиції та культурні цінності, пов’язуючи минуле, сьогодення та майбутнє.

Разом з тим, у  зв'язку з військовими діями, людським горем та сльозами, цього року ми змушені не проводити традиційні масові гуляння та гучні розважальні  заходи з нагоди дня народження Великоплоского. На жаль, формат їх буде іншим.

27 - 29 вересня 2024 року у  Великоплоскому відбудуться такі заходи:

- фотовиставки «Родина – душі берегиня», «Господарі нашої землі», «Краєвиди та яскраві місця рідного краю»;

-  виставка малюнків «Мій рідний край» та робіт з декоративно-прикладного   мистецтва вихованців гуртків;

-  фотозони «Українська садиба», «Тепла осінь»;

-  благодійний виступ народного вокального ансамблю «Слов’янка»;

-  «День відкритих дверей» Музейної кімнати;

-  презентація відеопроєкту «Історія рідної землі»;

-  бажаючі можуть індивідуально пом’янути в молитвах тих, кого вже немає з нами, подякувати усім попереднім поколінням, які упродовж двох століть творили славну історію села, розбудовуючи його,   боронячи від ворогів та примножуючи культурні та духовні  надбання.

Історію творять люди. Так бережімо ж один одного, славні звичаї та традиції, примножуймо здобутки нашого  села на радість дітям та онукам, бо село – невичерпна криниця нашого родоводу.

Дякую усім, хто вносить свій вклад у розвиток громади сплачуючи податки, тим, хто надає якісні послуги населенню, здійснює  свою діяльність відповідально та сумлінно.

Хочу подякувати усім, хто зі зброєю в руках виборює мирне небо над головами наших дітей та онуків. Вклоняюсь та щиро дякую родинам захисників, які віддали своє життя за нашу можливість жити, працювати та творити.

Бажаю Вам усім, добра, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії. Зичу всім Божого благословення, щастя та благополуччя. Нехай зростає та процвітає наше село, нехай в нього буде яскраве та щасливе майбутнє!

Зі святом тебе, наш загальний дім – любиме Великоплоске!

З повагою,

Великоплосківський сільський голова                                       Іван БАТУРІН