Шановні мешканці громади! Увага!

Дата: 24.09.2024 12:22

Згідно листа Південного ЛВУМГ № П7105ВИХ-24-289 від 20.09.2024 року планується проведення робіт на ГРС Слов1яносербка в період з 9:00 по 19:00 26.09.2024 року. На час проведення робіт буде припинене газопостачання споживачів населених пунктів с. Слов’яносербка, с. Новосавицьке, с. Великоплоске.
Відновлення газопостачання споживачам населених пунктів буде проводитись представниками Роздільнянського УЕГГ по завершенню робіт Миколаївським ЛВУМГ на ГРС Слов’яносербка, у відповідності до правил безпеки систем газопостачання в присутності власника будинку.

Під час відновлення газопостачання буде проводитись перевірка:

• Наявності договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж та газового обладнання та відсутності заборгованості за цим договором.
  • Відсутність заборгованості за послуги з розподілу природного газу.
  • Відповідальність системи газопостачання житлового будинку проектній та виконавчо-технічній документації.