19 вересня - День смайлика

Дата: 19.09.2024 08:49

Фото без описуСучасні діти щодня користуються інтернет- ресурсами для пошуку інформації, спілкування та розваг. Всі активні інтернет - користувачі знають, що для вираження своїх емоцій, коли не вистачає слів, можна використовувати маленькі зображення - "Смайлик". Щороку 19 вересня святкують Міжнародне, веселе свято - День народження Смайлика.

Працівники Слов'яносербського будинку культури та бібліотеки також долучилися до цієї події і провели пізнавально-розважальний захід "Смайлик дарує посмішку" для дітей 4 класу.

Гості зустрічі ознайомилися з історією виникнення смайликів.  Діти з задоволенням відповідали на питання вікторини, активно приймали участь у конкурсах та іграх. На завершення присутніх пригостити смаколиками.