Змагання "Рухайся до перемоги" серед активу об'єднанних територіальних громад Одеської області 2024 року

Дата: 21.09.2024 15:30

20 вересня 2024 року команда Великоплосківської громади сповнена ентузіазму і спортивного запалу, вирушила до смт. Захарівка, щоб взяти участь у спортивному змаганні «Рухайся до Перемоги» на підтримку Збройних Сил України серед активу об’єднаних територіальних громад Одеської області.

Всього у змаганнях взяли участь 7 команд:

1. Великомихайлівська селищна ТГ

2. Великоплосківська сільська ТГ

3. Захарівська селищна ТГ

4. Лиманська селищна ТГ

5. Новоборисівська сільська ТГ

6. Степанівська сільська ТГ

7. Роздільнянська міська ТГ

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Голова Роздільнянської районної державної військової адміністрації Приходько Сергій Миколайович та голова Захарівської селищної ради Осійчук Олексій Кузьмич привітали учасників змагань та подякували учасникам за підтримку Збройних Сил України та активну участь у спортивному житті громад.

Фото без описуФото без опису

Присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальних дошок полеглих Героїв України.

Фото без описуФото без описуФото без описуКоманди територіальних громад брали участь у змаганнях з більярду, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу, волейболу, футзалу, шахів та шашок.

Нашу команду Великоплосківської територіальної громади, яку очолював Батурін Іван Максимович представили: Шлюшкін Сергій Леонідович, Бодю Костянтин Прокопійович, Петрейко Олена Миколаївна, Сорокіна Ольга Петрівна, Ярочкін Володимир Юрійович, Лютов Іван Юрійович, Шульгін Микола Валентинович, Мирза Олексій Сергійович, Кравцова Світлана Вікторівна, Усік Дмитро Олександрович, Сікалова Христина Олегівна, Єждін Євген Ігорович, Гальцев Павло Тимофійович, Зарічук Андрій Валерійович, Зубко Михайло Дмитрович, Семидєтнова Ганна Сергіївна, Стукалов Олександр Сергійович, Іванов Олег Савелійович, Дубровін Ігор Олександрович, Бежнер Олег Васильович.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

На початку заходу всіх учасників пригощали чаєм та смаколиками.

Змагання були пронизані духом суперництва та підтримки одночасно. Це не тільки випробування фізичних можливостей, але й демонстрація сильного командного духу, взаємної підтримки та прагнення до перемоги. Кожен учасник змагань продемонстрував витримку, рішучість і спортивний дух.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без опису

Переможці та призери у кожному виді змагань, яких визначила суддівська колегія, були нагородженні грамотами.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Серед нашої команди І місце з виду змагань з шашок посіла Семидєтнова Ганна Сергіївна.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Після запеклої боротьби, за результатами змагань:

I місце - Великомихайлівська селищна ТГ

II місце - Захарівська селищна ТГ

III місце - Степанівська сільська ТГ

Все буде Україна! Разом до Перемоги!