Бесіда на тему: "День Народження Івана Котляревського - поета, драматурга, перекладача."

Дата: 09.09.2024 16:03

9 вересня 1769 року в Полтаві, в родині дрібного чиновника народився майбутній зачинатель нової української літератури Іван Петрович Котляревський. Письменник подарував українській літературі небагато творів, але кожен з них є неперевершеним вкладом в спадщину України XVIII ст. «Енеїда», «Наталка Полтавка», «Москаль-чарівник» – усі ці перлини української культури відомі не лише в Україні, але й далеко за її межами. І саме вони являються головними прикрасами біографії Івана Петровича. Саме з цих ключових творів починається творчість Котляревського – геніального письменника, поета, драматурга та засновника нової української літератури.

Працівники Новосавицького будинку культури провели бесіду на тему: "День Народження Івана Котляревського - поета, драматурга, перекладача."