Інформаційна година до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми у Новосавицькому сільському будинку культури

Дата: 05.08.2024 11:06

У світі відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році для підвищення поінформованості громадськості про цю проблему і привернення уваги до тяжкого становища мільйонів людей, які потерпіли від цього злочину, а також заохочення людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

У країнах Європи понад 140 тис. осіб потрапляють у ситуації, пов’язані з насильством та сексуальною експлуатацією, кожну сьому постраждалу від торгівлі людьми особу використовували для зайняття проституцією. В Україні за 30 років від торгівлі людьми в Україні постраждали близько 300 тис. осіб.

Працівники Новосавицького сільського будинку культури спільно з Новосавицькою бібліотекою-філією провели інформаційну роботу до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми .