Книжкова новинка!!!  Шановні читачі!!! Пропонуємо Вашій увазі нову цікаву книгу Анни та Андрія Шиманських «501 факт, який треба знати з... історії України».

Дата: 26.07.2024 15:34

Це незвичайне видання з історії України від мамонтів до сьогодення у 501 факті? Чому б і ні! Цікаві, важливі, часом кумедні, іноді трагічні, а найчастіше — доленосні: не всім цим фактам знайшлося місце у шкільних підручниках, але саме завдяки їм історія стає живою і динамічною. Яке українське місто згадує Гомер у своїй «Одіссеї»? Особистим знаком якого князя було зображення сучасного тризуба? Коли вперше в писемних пам’ятках згадано слово «Україна»? А хто з гетьманів був шанувальником кави? Відповіді на ці та інші питання знайдете на сторінках ілюстрованого довідника. Завдяки книжці «501 факт, який треба знати… з історії України» минуле стає ближчим, а сучасне — зрозумілішим. Це буде захопливе та корисне читання, мандрівка фактами, яка окреслить траєкторію руху України, відповість на багато запитань та підштовхне до нових пошуків. Запрошуємо до нашої бібліотеки для ознайомлення.

#УІК