Матчі Чемпіонату ДЮФЛ Роздільнянського району у селищі Лиманське

Дата: 24.07.2024 11:08

23.07.2024 р. відбулися матчі Чемпіонату ДЮФЛ Роздільнянського району у селищі Лиманське серед дітей 2013-14 та 2015-16 р. н.
Зустрічалися:
Ліга 2013-14
Кучурган - Великоплоске 13:3 господарі впевнено переграли плосківчан, але гостям вдалося відзначитися голами Труханову Кирилу та Труханову Микиті - 2 дубль.
Ліга 2015-16
Кучурган - Атлетик 7:4, у атлетів вдалося розписатися у воротах суперника Олена Зарічук дублем та Теплов Дмитро - 2.
Великоплоске - Кучурган 2:1, нарешті перша перемога цієї команди завдяки голам Руденка Станіслава та Олени Зарічук зі штрафного. Потім купалися в Лимані та відпочивали. Спасибі суперникам за коректну гру! Подяка начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту В. Ярочкіну, голові Великоплосківської громади І.М. Батуріну та депутатському корпусу за предоставленя шкільного автобусу для трансферу на змагання. Вдячний батька та дітям за проведений час та емоції.

Всім миру і добра!
Тримаймо стрій! Тримаймо дух!
Слава ЗСУ 🇺🇦