До Дня Державності України!

Дата: 15.07.2024 11:48

15 липня Україна відзначає День Української Державності. Святкування було запроваджене у 2021 році, щоб вшанувати пам’ять про багатовікову історію української державності, починаючи з Київської Русі та включаючи всі етапи формування сучасної України.  Свято припадає на День хрещення Київської Русі-України, коли князь Володимир Великий  у 988 році запровадив християнство як державну релігію. Цей день слугує нагадуванням про важливість збереження та розвитку української мови, культури та національної ідентичності.

Ще з часів князя Київського Володимира Великого і до сьогодення ми, народ України, творимо історію нашої незалежної держави, відстоюємо наші права, свободу, територію, робимо все, що в наших силах для розвитку і процвітання нашої країни. В цей день хочемо побажати Вам стійкості, міцності духу, миру та добробуту.