Як бути з дитиною під час обстрілів

Дата: 12.07.2024 11:35

У такі моменти нам усім страшно. Але діти особливо вразливі.

Вони можуть стресувати вже тому, що не розуміють, що відбувається ☝️

Тут знадобиться наша спокійна поведінка. Вона допоможе знизити тривогу у дитини і зберегти емоційний стан у нормі.

Алгоритми з нашої каруселі теж стануть у пригоді батькам.

Зібрали поради психологині Світлана Ройз, що можна сказати дітям, які бояться гучних звуків та вибухів.

Та нагадали вправи та ігри, які допоможуть заспокоїти малюка. Зберігайте 📍

На зображенні може бути: текстНа зображенні може бути: текст «Крок 3. Звернути увагу на те, що загроза минула Також варто наголосити дитин. на ii СИЛ. й КОСТ. Можна сказати: "Усе минулося. Ми в безпец.. Дякую за твою см.ливсть, м.Цнисть. Ми чули так багато гучних звукив (ix можна назвати), але ми впорались>>. П.сля цього запитайте в дитини про те, що б вона хотила робити, коли вийде 3 укриття. ти як? Всеукранськапрограма Всеукрайнська програма ментального ментальногоздоров'я здоровя»

На зображенні може бути: текст

Можливо, це зображення (текст)