«Не наступайте на бджіл».

Дата: 10.07.2024 11:45

10 липня проводиться День «Не наступайте на бджіл». Ці липневі заходи у першій декаді місяця мають традиційний щорічний характер.

З усіх комах, що живуть на планеті, бджола – одне з найбільш корисних для людини. Бджола-трудівниця не тільки дарує цілющі і унікальні за своїм складом продукти, але і запилює рослини, сприяючи продовженню життя на Землі.

Бджоли більше всіх комах схожі на людей! Як люди, вони створюють сім’ї, живуть у великих містах і працюють. Бджоли старше людини на 28 мільйонів років! Дикі бджоли живуть у дуплах дерев, скелях і невеликих печерах. Про те, що бджолині гнізда – цінна здобич, древні люди знали і ретельно полювали за ними, щоб добути мед і віск. Це було справою небезпечною і важкою. Зараз ці дивовижні комахи і люди живуть дружно.

Учні декоративно-прикладного гуртка  «Майстерня»  нагадують всім що бджілка нам друг, а не ворог.