З Днем Національної Поліції України!

Дата: 05.07.2024 13:09

4 липня співробітники всіх підрозділів та відділів Національної поліції відзначають своє професійне свято. Дата святкування приурочена до події 2015 року, коли перші патрульні поліцейські прийняли першу присягу на Софійській площі у Києві.

Цей день є нагодою для всіх громадян згадати про ту роль, яку відіграє поліція в нашій країні. Адже правовою державою є тільки та, яка здатна надати безпеку своїм громадянам при реалізації ними своїх прав і свобод.

Колектив Великоплосківського СБК спільно з учасницями художньої самодіяльності долучаються до привітань.

Шановний, Сергій Олександрович, хочемо висловити велику подяку за вашу відданість, мужність та постійне прагнення справедливості. Ваша робота вимагає великої відваги та високого професіоналізму, і ви справляєтеся з нею на найвищому рівні! Нехай ваші дні будуть наповнені безпекою, успіхами та гордістю за те, що ви робите. Зі святом!