Хвилинка цікавого читання

Дата: 04.07.2024 10:12

Петрик і його ровесниця Даринка затіяли суперечку про те, існують привиди насправді, чи це всього лише вигадки. І саме в розпалі цієї суперечки з міського фонтану замість води зненацька посипалося коштовне каміння.

Мешканці міста, полишивши свої домівки напризволяще, кинулися його збирати. Їхньою відсутністю скористався шестиручий Егей…

Петя і Даринка допомогли відшукати печатку доль, яку ставлять на долоню при народженні кожної людини на Землі.  Побувавши в найтемніших куточках планети, вони позбулися страху і дізналися, що таке дружба.

Це захоплююча та пізнавальна подорож у світ фантазії та пригод, у якій герої вчаться вирішувати складні завдання, долати страх, негативні емоції та зло, тим самим рятуючи людську цивілізацію .

...Збірка віршів «Нам весни тиснуть руки» української одеської поетеси Олександри Григорьєвої – це твори, які є асоціаціями нашої реальності. Це відображення світосприйняття автора доби боротьби та самовизначення в українській поезії, творчості, світі...