День громади – це свято єднання!

Дата: 02.07.2024 16:27

Саме в такі моменти пробуджується у серцях любов до своєї малої Батьківщини, ми сповнюємося відчуттям єдиної родини. День народження громади пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного населеного пункту є часткою історії нашої громади.
Тож щиро бажаємо всім жителям міцного здоров’я, добробуту, благодатної долі, щедрих врожаїв та процвітання Великоплосківській громаді!

В Тростянецькій гімназії було проведено виховну годину для здобувачів початкової освіти та для уснів старших класів присвячену 5-ти річчю Великоплосківської громади. Діти переглянули презентацію, дізналися історію створення. І, як прийнято на день народження,  написали побажання громаді.

Фото без описуФото без опису

До 5-ти річчя Великоплосківської громади учні початкових класів виконали проектну роботу "Краєвиди рідного села".