Моя громада - мій дім, моя батьківщина!!!

Дата: 01.07.2024 20:50

Фото без описуКолектив Великоплосківського СБК сумісно з КЗ «Публічна бібліотека» Великоплосківської сільської ради  хоче побажати, щоб у нас з вами не було тривог і вибухів, щоб наша малеча росла щасливою та безтурботною, щоб ті, хто зараз захищає Батьківщину, повернулися живими та невразливими! А пам’ять про тих, хто віддав своє життя заради миру в Україні, завжди буде в наших серцях. Велика шана Героям!
Також бажаємо добра Вам усім, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії. Зичемо  всім Божого благословення, щастя та благополуччя. Нехай зростає та процвітає наша громада, нехай в неї буде яскраве та щасливе майбутнє! Зі святом! З Днем Народження Великоплосківської громади!

Коментарі:

Анонім
2024-07-05 05:30:55

Гарно вийшло!!! Молодці! Зі святом!!!!

Анонім
2024-07-04 09:43:07

Молодці! Так тримати! Зі святом!!!

Анонімно
2024-07-01 21:16:09

Молодці, зі святом !!! Бережіть себе, мирного неба над головою!!!!