Великоплосківський СБК - 5 років розвитку.

Дата: 01.07.2024 10:34

Фото без описуСьогодні в Україні культура є одним з вирішальних чинників національного відродження, зміцнення державності й об’єднання людей навколо спільних цінностей та ідеалів. Пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості – саме вони споконвіку виражали нашу національну ідею, оберігали історичну пам’ять. Вони живили і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. А особливо в теперішній тяжкий час – час війни.
За 5 років існування Великоплосківської громади було вирішено багато проблем та відремонтовано багато приміщень.
Ми дякуємо Великоплосківській сільській раді, сільському голові Батуріну Івану Максимовичу та секретарю сільської ради Шлюшкіну  Сергію Леонідовичу за можливість покращувати, зберігати культурну спадщину та національні цінності нашої культури.

Великоплосківський сільський будинок культури підготував відеопроект змін за 5 років існування нашої Великоплосківської громади.