"Конституцію вивчаємо : Перемагаємо"

Дата: 28.06.2024 14:49

Фото без описуЩороку 28 червня Україна відзначає  День  Конституції. Конституція України  була прийнята  Верховною Радою о 9:20 годин ранку  28 червня 1996 року.

Депутати весь день і всю ніч  працювали  над проектом  залишаючись  у сесійній залі  без перерв.За ухвалення  Основного закону  проголосувало  315 народних депутатів . Конституція України  1996 року  стала першою  загальновизнаною  у сьому світі Конституція  незалежної  Української держави. Вона визначає  суспільного і державного  ладу ,  права  і  свободи  людини  й громадянина , порядок організації  і функціонування  органів   державної влади  та органів місцевого  самоврядування.

В Новосавицькій біліотеці діє   тематична витавка " Конституцію вивчаємо : Перемагаємо",  відбулася  інформаційна хвилинка  "Конституція- головний закон України."