З Днем Конституції України

Дата: 28.06.2024 12:20

Верховна Рада  ухвалила головний документ та ввела в дію 28 червня 1996 року о 09:18 ранку!
Відтоді Основний Закон України кілька разів змінювався, але дата свята залишилась незмінною! Сьогодні, в умовах війни, ми відзначаємо 28 років від дня ухвалення Основного Закону України – Конституції України!  Її прийняття назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі.
Нехай ця урочиста подія наповнює впевненістю у завтрашньому дні! Бажаємо усім серцем любити свою Батьківщину й бути гідним прикладом громадянина України, непохитної віри у власні сили і свою державу, міцного здоров’я й успіхів у наближенні ПЕРЕМОГИ!
Віримо у ЗСУ! Слава Україні!

До цієї дати у фойє Тростянецького СБК спільно з Тростянецькою філією оформлено книжково- інформаційну виставку "Історія конституційного процесу в Україні "та виставку дитячих малюнків  "Конституція України очима дітей". Кожен бажаючий має змогу прийти на прийняти участь у перегляді цієї  інформації.