«Маленьким громадянам - великі права!»

Дата: 28.06.2024 08:50

28 червня Україна відзначатиме важливе свято – День Конституції України! Тож Тростянецьким закладом культури  спільно зТростянецькою  філією було підготовлено відеоролик флешмобу «Маленьким громадянам -  великі права!». Конституція України була прийнята 28 червня 1996 року. Вона закріплює наші права та свободи, встановлює основи державного ладу, визначає права та обов’язки громадян.

Конституція – це не просто документ, а наш дороговказ у побудові сильної та незалежної держави.

Всіх громадян з днем Конституції вітаємо,

Мирного і щасливого життя бажаємо.

Хай завжди процвітає країна,

Нехай у достатку живе кожна родина.

Вітаємо всіх Українців з Днем Конституції України!!!

Це свято є одне з найважливіших для нас, особливо на даний час. Адже кожна людина нашої прекрасної України має право на життя, працю, свободу і незалежність. Прагнемо жити за законами нашої Конституції, тому і кладемо голови, боремося, боронимо кордони рідної Землі.

Доземно кланяємося Всім Захисникам за життя. Бажаємо, щоб кожна родина дочекалася рідних Захисників з проклятої війни.

Шановні Українці, нехай здійсняться Ваші бажання здобути Мир і Перемогу! Слава ЗСУ! Слава Україні!!!