Робота у мобільному класу безпеки

Дата: 26.06.2024 09:43

Літо — період відпочинку та оздоровлення для дітей. Але в цей же час це період, коли діти мають багато енергії і вільного часу та можуть потрапити в небезпечні ситуації. За ініціативою начальника Великоплосківського відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Ярочкіна Володимира Юрійовича для запобігання небезпечних ситуацій до Великоплосківського ОЗО- ліцею завітав провідний інспектор відділу з запобігання надзвичайних ситуацій Роздільнянського районного управління Головного управління ДСНС України в Одеській області майор служби цивільного захисту Довженко Юрій Іванович. Під час зустрічі було проведено лекцію із запобігання надзвичайних ситуацій, діти відвідали мобільний клас безпеки, де ознайомились з макетами вибухонебезпечних предметів, стендом електроприладів, які призвели до пожеж, отримали невеличкі подарунки. Під час роботи були залучені члени шкільної команди ДЮПР , які набули досвіду проведення роз’яснювальної роботи та практичних дій від фахівців, що дуже корисно для подальшої діяльності юних помічників ДСНС.Чудова зустріч завершилась, а знання та навички дій у надзвичайних ситуаціях залишились у дітей. І сподіваємось, що відпочинок “Літо — 2024” буде безпечним для наших дітей завдяки спільній роботі і небайдужості дорослих! Хочемо висловити подяку Ярочкіну Володимиру Юрійовичу, Довженко Юрію Івановичу за чудову зустріч. І, звісно, нашим захисникам, які своїм життям захищають дитинство!